BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Buvo vasara. Sėdėjau Kaune, pas senelius, laukiau susitikimo su draugais ir žiūrėjau MTV. tada kaip tik rodė Wishlist’ą ir apačioje buvo ta durna eilutė, kur pastoviai atsirasdavo kokia kvaila žinutė “16 metų mergina ieško simpatiško berniuko. tik tele2. 86*******.” tai štai. aš labai intensyviai skaičiau ir mintyse juokiausi iš vaikinų ir merginų, kurie tikisi susirasti antrasias puses, per tokias sms’ines pažintis. Skaičiau skaičiau ir staiga man į akį krito niekuo neišsiskirianti, tiesiog įdomiai parašyta žinutė. ir, iš neturėjimo ką veikt, aš sugraibiau savo telefoną ir greitai suvedžiau numerį, buvusį ekrane. greitai parašiau kažką panašaus į “Labas. Kam tau simpatiška panelė, jei vistiek su ja ruošiesi tik susirašinėti?”. nė nesitikėjau gauti normalaus atsakymo. tačiau vistiek telefono nepaleidau iš rankų, o veide atsirado kažkokia ironiška šypsenėlė. ir, giliai savo nuostabai, gavau atsakymą. net nebeprisimenu, ką jis ten rašė… ech. viskas buvo taip senai. tą dieną mūsų pokalbis buvo labai trumpas, iš “ką veiki? kaip sekasi?” serijos.
Praėjo gal savaitė. Telefone tyla. Tą vaikiną aš jau ir pamiršti buvau spėjus. tačiau, ir vėl, didelei savo nuostabai, gavau nekaltą “ką veiki?”. atrašiau. net nesupratau, kodėl atrašiau, nes aš nelinkusi veltis į tokias avantiūras ir bendrauti su visai nepažįstamais žmonėm. štai nuo to ir prasidėjo mūsų betarpiškas bendravimas.
bendraujam iki šiol. net susitikę buvom. dar rudenį. oi, turbūt niekada to nepamiršiu. kai daugiau nei pusė laiko buvo tylus pasivaikščiojimas palei Nerį. o kalbėjom taip nedaug. bet buvo be proto gera…
tai žmogus, kuris padės, patars, paguos, pralinksmins, nuramins. tai žmogus, kuriam gera parašyt net tada, kai negauni atsakymo. tai žmogus, kuriam parašius visada palengvėja. tai vienas iš supratingiausių ir protingiausių žmonių, kuriuos pažįstu. kai jam parašau, būnu tikra, kad nuobodu tikrai nebus.
tačiau dabar jaučiu, kad mūsų ryšys pradėjo trūkinėti. jau net nebepamenu, kada paskutinį kartą skaičiau šio nuostabaus žmogaus žinutę. o iš jo man užtektų ir banalaus klausimo “ką veiki?”.
kad ir kaip bebūtų. galbūt mes jau niekada nebesusitiksim, galbūt net nebesusirašysim. bet šis žmogus visada bus mano širdyje, nes tik jis padėjo man išgyventi sunkias gyvenimo akimirkas. kas žino, gal be šio žmogaus pagalbos dabar čia net neberašyčiau.
 labai nuoširdžiai. ačiū. myliu.
P.S.: taip, Martynai, tai apie tave. jei kada skaitysi, tikiuosi suprasi, koks tu iš tiesų man svarbus.

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Draugas, kuris yra ir visada bus mano širdyje.”
 1. Darkness rašė:

  Įdomus pasakojimas. Nežinau ar įdomu kodėl ar ne…Bet tiesiog manau yra tokių elementų kas visgi užkabino. Net ir sunku visą tai paaiškinti.

  Na o šiaip linkiu sėkmės, kad ir kokie jūsų nutrūkę ryšiai…Mane iškart privertė pasąmoningai apibrėžti tavo pasakymą - "<…padėjo man išgyventi…>"…"<…be šio žmogaus pagalbos dabar čia net neberašyčiau…>. Toliau tenka patylėti…Sėkmės;)

 2. aiste rašė:

  Labai patiko. suvirpino jausmus mano.. Skaityčiau Tavo blogą ir ir dieną ir naktį :)

 3. bonnix3 rašė:

  Labai gražu, susimąsčiau, ar tik ir man nereikės iš wishlist'o apačioje esančios eilutės su besikeičiančiomis žinutėmis kam nors parašyti.. ;)

 4. Bum! rašė:

  Na va, dar viena istorija apie sėkmingas pažintis per sms/laiškus ir pan. Mano teta jau nežinau kiek metų yra ištekėjusi. Jaunimėlis susipažino per skelbimą kažkokį ;]]

 5. kai manęs klausia, kur radau saviškį, kažkaip visada kreivai pažiūri, kai lepteliu - internete. na ir ką - o raskit realybėj geresnį, nu :D :P
  p.s. pati jam parašyk gi. paskambink. pasakyk tai, ką čia apčioj parašei. gi verta :)

Komentuokite