BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2009.03.24
Šūdas. Visiškas šūdas.
Jie manęs nekenčia lygiai taip pat, kaip aš nekenčiu jų. Jie visi nevispročiai. Kodėl man šitaip? Bloooooga.
Sėdžiu dailėj, klausausi muzikos, skaitau vadovėlius ir stengiuosi bent truputį išgisti mokytoją. IMPRESIONIZMAS. Man patinka. Tie žmonės buvo tokie laisvi, buvo asmenybės, nebijojo kitų reskcijos ar kritikos.
O va šitie idiotai manęs nekenčia. Jie vadina mane meška ir bando man įrodyti, kad tai “miela.”.. Tegu pasprinksta. Nekenčiu jų visų. Šikniai.
2009.03.25
Atooostogos. Po 11 dienų būsiu laisva bent jau dešimčiai dienų. Skamba viliojančiai. Bet kaip mažai! Velnias. Cho, bet aš turiu šokolado (geriausio mano draugo)! Šokoladas geriausias būdas pasikelti nuotaiką. Šiaip, tai aš prieš savaitę užsibrėžiau sau tikslą, kad šokolado nebevalgysiu, nes rimtai jaučiuosi kaip meška. Sėdžiu dabar kūno kultūros pamokoje. Pagal mano vykdomą lieknėjimo programą turėčiau sportuoti, beet… tingiu. O taaaaip. Ką padarysi, man patinka tingėti. Tada labai gerai jaučiuosi… Gera.
Uoj, ką pamiršau parašyti. Ši savaitė moykloje - be namų darbų. Politika tokia: “Patys pamatysime, jog be namų darbų neparašysime kontrolinių, t.y. nieko neišmoksime.”. Špygą mes pamatysim. Niekada nedarau namų darbų (ok, darau tik chemiją), o mokausi tikrai gerai. Taip kad… Įdomiausia tai, kad mokytojai vistiek užduoda “Klasės darbą, kurį turėsite pabaigti namuose.”…
Žodžiu. Šūdas.
Visada Jūsų niekieno, Goda.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Vienas komentaras įrašui “Iš užrašų.”
  1. liepsnaa rašė:

    Juokingai liūdna.. O šokoladas tai mus daro didesnes,nors ir toks skanus ir gundantis.. :)

Komentuokite