BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kartais atrodo, kad gyveni rojuje. Ne kažkur kitur, bet rojuje. Viskas taip tobula, kad atrodo jokių alternatyvų nebėra. Jautiesi laimingiausiu žmogumi pasaulyje, visatoje, erdvėje. Tada dar pavasaris ateina, ir dar viskas geriau. Viskas švysteli naujom spalvom. Naujos galimybės, nauji potyriai.

Bet tada viskas ima ir subliūkšta. Kaip balionas, muilo burbulas, prezervatyvas. Op ir nebėra. Tas jausmas širdy, kad kažko trūksta. Jausmas, kad minčių tiek daug galvoje, o rezultato jokio. Tiek nori padaryti, tiek visko pakeisti, bet kažkaip.. nekyla rankos, kojos. O kas jei nesigaus? Kas jei kažkam nepatiks? Kas jei juoksis? Svajonės visos, galimybės - pradings. Op ir nebebus.

Ekonomika, sako, racionaliem žmonėm. Juk pinigus, ne meilę skaičiuojam. Nieko panašaus, drįstu pasakyti. Koks buvau neracionalus jausmų kamuolys, toks ir likau. Tik kad apsimetu dar pinigus skaičiuoti mokanti. Ir šiaip protinga. Bet vistiek su savimi susitvarkyti nesugebu. Žmonės sako YOLO. Sako - pasakyk, jis turi žinoti. Sako - eik, daryk, tau pavyks, būsi laiminga. O kas jei nesigaus?..

Vaikštau sau laiminga po Rygos centrą. Gražu. Šilta. Paukščiai, saulė, gatvės muzikantai… nauja suknelė, vasariniai bateliai. Žmonės sako, tobulas tavo gyvenimas. Tarsi ko daugiau trūktų… Tikėjimo trūksta tik. Kad tobula čia, kad gera, kad nieko netrūksta, o jei ir trūksta, tai tuoj bus pasiekta. Tuoj tuoj ateis jau. Pavasaris atėjo…

Patiko (2)

Rodyk draugams

Vienas komentaras įrašui “kai nebelieka žodžių. aš rašau.”
  1. ievaabrakadabra rašė:

    Klausi “O kas jei nesigaus?” Klausiu: O kas jei gausis ?Nepabandziusi - nesuzinosi, o jei pabandysi ir nepasiseks, gausi tai ka brangiausia- pamoka ir patirti, tad tik pirmyn. Pavasaris atejo, linkiu, kad ir tikejimas ateitu :)

Komentuokite