BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šiandien nuo pat ryto rašiau Bairono dramos “Kainas” pristatymą (durrrna knyga), taigi neturėjau laiko prisėsti ir parašyti apie savo nuostabų sapną, kurį sapnavau šiąnakt.
Labai džiaugiuosi, kad atsikėlusi greitai užsirašiau viską, ką prisiminiau, dabar tereikia perkelti čia. Tokį idealų sapną sapnavau pirmą kartą (tikriausiai, nes dažniausiai sapnų neprisimenu). Sapnas nebuvo labai ryškus, viskas buvo lyg per rūką. Gaila, nebeprisimenu, ar jis buvo spalvotas.
Taigi. Mačiau labai naujovišką namą su milžiniškais langais per visą sieną, namas buvo trijų, gal keturių aukštų. Namo verandoje, supamojoje kėdėje sėdėjo moteris. Negaliu pasakyti, koks buvo jos amžius, nes, kaip jau sakiau, labai jau miglotai viską mačiau. Nežinau, gal ten buvau aš, gal mano mama, o gal močiutė. Mačiau, kad ji buvo ilgais šviesiais plaukais, sėdėjo kažkuo apsiklojusi kojas, vienoje rankoje laikė storą knygą, o kitoje - raudono vyno taurę. Nežinau, kodėl tą taurę mačiau taip ryškiai, bet ji tikrai buvo ryškesnė, nei visa kita. Mačiau audringą jūrą, stiprus vėjas taršė moters plaukus. Bet ji sėdėjo visai ramiai, nejudėdama. Dabar suprantu, kad tai namas prie jūros, toks, apie kokį svajoju. Taigi, moteris visai ramiai sėdėjo ir staiga iš kažkur atsirado nuostabaus grožio vaikinas. Jį, kaip ir tą vyno taurę, mačiau labai ryškiai. Vaikinui buvo kokie 20 metų, žodžiu, jaunuolis. Jo plaukai buvo trumpi ir tamsūs, kaip smala. Atkreipiau dėmesį į žydras akis ir ilgas blakstienas. Jaunuolis buvo sveikai įrudęs. Jis užlipo į verandą, pasistatė molbertą ir pradėjo tapyti. Nežinau ką - moterį ar jūrą…
Dabar apima toks jausmas, lyg visa naktį ir būčiau sapnavus tą vieną trumpą fragmentą. Žinau, kodėl mane aplankė toks sapnas. Vakar žiūrėjau “Žinutę butelyje”. Žiūrėjau, svajojau, vėl žiūrėjau. Keisčiausia tai, kad sapne susipynė praeities prisiminimai ir ateities svajonės. Jūros vaizdas kažkur jau matytas. Moteris - ją mačiau pirmą kartą. Namas prie jūros - mano svajonė. Kaip ir knyga moters rankose, visada svajojau sėdėti verandoje ir ramiai skaityti knygą. O vaikinas. Jis pats man visai nematytas, bet akys ir blakstienos… atrodo labai gerai pažįstamos. Dabar net suprantu, kieno veido dalis tai galėjo būti… Negaliu suprasti, ką turėtų reikšti tas molbertas… Gal tai, kad vakar buvau parodoje taikomosios dailės muziejuje?
Geras sapnas buvo. Geras. Pabudau su šypsena…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Vienas komentaras įrašui “Sapnas.”
  1. Dž. rašė:

    O aš žinau, kieno ten akys. :} Norėčiau ir aš tokį sapną susapnuoti..;/

Komentuokite